ПН-ПТ з 10:00 - 18:00
СБ-НД - вихідні

Про нас

Жіночий гардероб – це місце справді священне для кожної модниці. Відмінною його особливістю є те, що в ньому завжди є безліч різних речей, одягти все одно нічого. Звичайно, ми трохи жартуємо, проте таке частенько можна почути від будь-якої дівчини. Але погодьтеся, що невід'ємною частиною будь-якого жіночого гардеробу буде солідний за обсягом набір стильних футболок. Здавалося б, що це найпростіша річ, але вдало підібрана, вона універсальна у створенні стильного та оригінального образу.

Як інтернет магазин футболок, ми хочемо запропонувати вам цікаві варіанти для замовлення. Зокрема, у цьому розділі ви можете підібрати та вигідно собі купити реально стильну жіночу футболку з блискітками. В інших наших розділах, є ще жіночі принти та комбіновані малюнки, але саме тут – тільки блискітки.

Переваги футболок з блискітками
Відразу попросимо вас не переплутати. Напевно, кожна модниця, що обожнює одягатися яскраво та оригінально, чудово знає, що таке паєтки. Так, це теж блискітки, які часто служать прикрасою для жіночого одягу та аксесуарів. Вони передбачені спеціальні дірочки, якими вони і пришиваються на тканину з допомогою ниток. Так ось, малюнки блискітками на пропонованих нами жіночих футболках, наносяться зовсім по-іншому. В результаті:
По перше. Жодних ниток тут не використовується, а блискітки наносяться на тканину способом так званого «гарячого кріплення». Простіше кажучи, приклеюються під спеціальним пресом.
По-друге. Якщо пришивати їх не треба, відповідно ніяких отворів під нитку в них немає. В результаті виглядає нанесений малюнок зовсім інакше. Блестки сяють просто ідеально.
По-третє. При товщині блискітки 150 мікрон вона практично не відчувається на футболці. Носити таку річ зручно та приємно. Вам не потрібно за нею якийсь спеціальний догляд, а стирається вона, як і звичайна футболка.
По-четверте. У вас є додаткові варіанти як за кольором, так і за відтінком. Наприклад, за бажання ви можете віддати перевагу футболці з матовими, глянсовими або голографічними блискітками.

Замовити жіночу футболку з блискітками в інтернет магазині Selftex.com
Для того, щоб запропонувати модницям України футболки з блискітками такої високої якості, ми освоїли передову технологію та закупили спеціальне обладнання від американської компанії ProSpangle, що веде в цьому напрямку. Без зайвої скромності можемо сказати, що поза нашим інтернет магазином, щоб знайти та замовити подібні варіанти жіночих футболок, вам доведеться дуже постаратися. З іншого боку, напрошується логічне питання – а навіщо шукати ще десь? Зараз загляньте в наш каталог і знайдіть цікавий для себе варіант.