ПН-ПТ з 10:00 - 18:00
СБ-НД - вихідні

Аплікація Ананас 17см х 31см для одягу

  • Виробник: Selftex
  • Модель: 01.003
  • Наявність: На складі

173 грн.

ІНСТРУКЦІЯ З НАНЕСЕННЯ ТЕРМОАППЛІКАЦІЇ НА ТКАНИНУ

Наші композиції з блискіток призначені для нанесення на тканини (матеріали), які можна нагрівати до температури 180 - 200 °С: бавовна, льон з лавсаном, льон, тканини з поліефірних волокон. Обов'язковою умовою є відсутність ворсистості на тканині, тому що в цьому випадку неможливо надійне закріплення блискіток (тканини з флісом, велюром, оксамитом і т. д.)

НЕ використовуйте на не термостійких тканинах (які гладяться при низьких температурах), таких як нейлон, вініл або шкіра тощо.

Не відбілювати.

При переносі рекомендується використовувати Термопрес, але не обов'язково. Ви також можете використовувати ГЛАДИЛЬНИЙ ПРЕС або ПРАСКУ.

Нанесення за допомогою ТЕРМОПРЕСУ:

Встановіть температуру на пресі 155-165°C

Видаліть білу рельєфну підкладку із дизайну.

Вручну накладіть аплікацію на тканину липкою стороною вниз на обране місце продукту.

Накрийте нанесену термо-аплікацію аркушом паперу (калькою).

Натисніть на аплікацію термопресом. Час затиску становить 15 секунд, для якісного перенесення аплікації.

Дайте продукту охолонути, а потім повільно видаліть охолоджену прозору плівку з продукту (блискітки залишаться приклеєними до тканини).

Якщо при видаленні плівки не всі блискітки прилипли до тканини, поверніть прозору плівку до попередньої точки фіксації та повторіть обробку для цієї області.

Нанесення за допомогою ПРАСКИ:

Підготувати робочу поверхню переносу. Поверхня повинна бути плоскою і жорсткою, щоб створювати рівномірне зусилля при перенесенні. Не можна виконувати перенесення на м'яку поверхню, на дошки для прасування з пінопластовими кришками, на м'які повстяні типи і т.д.

Встановіть регулятор температури праски у максимальне положення «●●●» / «Бавовна» та зачекайте, поки він повністю не нагріється.

Видаліть білу рельєфну підкладку із дизайну.

Вручну накладіть аплікацію на тканину липкою стороною вниз на обране місце продукту.

Накрийте нанесену термо-аплікацію аркушом паперу (калькою).

Натисніть на нагріту праску на аплікацію, не рухайте праску під час пресування, час фіксації становить 15 секунд. Якщо розмір застосованого перенесення більше, ніж розмір, на який натискає праска, підніміть праску і перемістіть на область без нагрівання зразка та повторіть процес. Зони повинні перекриватися одна з одною. Переконайтеся, що ви не пропустили жодної зони нагріву аплікації при нанесенні.

Дайте виробу охолонути, а потім повільно видаліть охолоджену прозору плівку з виробу (блискітки залишаться приклеєними до тканини).

Якщо при видаленні плівки не всі блискітки прилипли до тканини, поверніть прозору плівку до попередньої точки фіксації та повторіть обробку праскою для цієї області.

 


Якщо у вас є питання щодо перекладу, не соромтеся запитувати нас.

Наша електронна адреса: sales@selftex.com

Якщо у вас в голові цікавий дизайн, ми можемо створити для нього аплікаційну передачу (MOQ 50шт.).

 

Надішліть нам свої зображення, і ми надамо вам комп'ютерні проекти та всю додаткову інформацію, яка може знадобитися.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре